<<  Avon Temsilci Üye Hediyeleri...  >>

   

■ İlk Kampanya Hediyeleri

■ AVON Alpha Bayan Parfüm: İlk olarak yeni temsilci hediyeleri ile başlayalım. Evet, arkadaşlar yeni temsilci oldunuz ve ilk siparişinizi vermek istiyorsunuz. Kampanya süresince 130 TL (temsilci fiyatı ile) sipariş + 5 katalog aldığınızda ilk hediyeniz olan Alpha Kadın EDP (Seyahat Boyu) parfümü kazanmış olacaksınız.

■ Bu ilk hediye olup, toplam satış oranınız artması ile birlikte sayfanın devamında yer alan fırsat hediyelerini de kazanırsınız.

■ İkinci Kampanya Hediyeleri

■ İkinci Kampanya (Maskara + Ruj): İkinci kampanyasını yaşayan temsilcilerimiz için yine 130 TL sipariş + 5 katalog aldıklarında muhteşem hoş geldin hediyeleri bulunuyor.

■ Bu kampanyanızda bizden AVON True Nourishing Besleyici Maskara ile AVON True Nourishing Besleyici Ruj kazanırsınız.

■ Üçüncü Kampanya Hediyeleri

■ Üçüncü Kampanya (El Kremi, Duş Jeli, Temizleme Suyu): Yeni temsilciler daha kolay hediye kazanabilmeleri için 3 kampanya boyunca sadece 130 TL sipariş vermeleri yetmektedir.

■ Evet, arkadaşlar temsilci olup, üçüncü kampanyanızda da sipariş vermeniz halinde AVON True Micellar Temizleme Suyu, AVON Care Gliserin, Kalsiyum ve E Vitamini İçeren El Kremi ile Senses Divine Time kazanırsınız.

■ Fırsat - 1

■ FIRSAT 1 (Perceive Oasis Bayan Parfüm) Şimdi ise tüm temsilcileri (yeni temsilciler de dâhil) olmak üzere herkesi yakından ilgilendiren hediyelere bakalım. İlk olarak fırsat 1 hediyesini ele cağız. Bu kampanya (K1’de) 225 TL sipariş + 5 Katalog aldığınızda hanımların severek kullandığı parfüm markalarından birisi Perceive Oasis EDP sizin olacaktır.

■ Tam anlamıyla çiçeksi kokuları yaşayacağınız Perceive Oasis EDP menekşe yaprakları, beyaz şakayık ve misk içermektedir.

■ Fırsat - 2

■ FIRSAT 2 (Bernardo Altın Kaplama Kulplu 3 Boy Cezve Seti + Parfüm) Evet, fırsat 1 hediyesini kazandık, şimdi daha fazla hediye kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise şimdiki hedefimiz 550 TL satış + 10 katalog almak olacaktır. Bu koşulu yerine getirdiğinizde 40 yıl hatırı olan kahveleri daha kolay yapabilmeniz için size çok özel bir cezve seti hediye edeceğiz.

■ Bernardo markası ile altın kaplama kulpları olan 3 farklı boyda cezve seti kazanacaksınız. Kampanya 12’de hediye ettiğimiz bernardo çaydanlık ile takımınızı tamamlarsınız.

■ Fırsat - 3

■ FIRSAT 3 (KORKMAZ Çift Taraflı Granit Tava + 3’lü Cezve Seti + Parfüm) İşte şimdi en değerli hediyeye sıra geldi, daha doğrusu bu kampanya verilen tüm hediyeleri kazanmak için yapılması gereken koşulları görelim. Fırsat 3 hediyesini elde etmek için bu kampanya 1000 TL satış + 10 katalog satın almanız gerekir.

■ Bu limite ulaşmanız halinde geride kalan Perceive Oasis bayan parfüm + 3’lü cezve seti + yine mutfakların olmazsa olmazı Korkmaz çift taraflı tava kazanacaksınız. İster kapaklı ister ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

AVON AYŞE TEAM   Tüm Hakları Saklıdır.
Avon Antalya Satış Temsilcisi & Takım Lideri
Tel : 0 538 313 61 25    WhatsApp : 0 538 313 61 25
E-mail : avonayses@gmail.com